Pasek nylonowy do zegarka Vostok Europe Expedition North Pole NH35A-5955195 - 24 mm
Opis
Pasek nylonowy do zegarka Vostok Europe Expedition North Pole NH35A-5955195 o szerokości 24 mm to doskonały wybór dla osób ceniących trwałość i nowoczesny design. Wykonany z wysokiej jakości nylonu w kolorze czarno-niebieskim, zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także odporność na codzienne zużycie. Jego konstrukcja umożliwia przekładanie pod kopertą zegarka, co zwiększa bezpieczeństwo noszenia – nawet w przypadku uszkodzenia jednego z teleskopów, zegarek pozostaje na nadgarstku.
Standardowa szerokość 24 mm sprawia, że pasek jest kompatybilny z wieloma modelami zegarków, zwłaszcza z serii Expedition North Pole. Nylonowy materiał gwarantuje lekkość i przewiewność, co jest istotne podczas aktywności fizycznych. Czarno-niebieska kolorystyka nadaje zegarkowi dynamicznego i nowoczesnego wyglądu, podkreślając jego sportowy charakter.
Zalety paska nylonowego do zegarka Vostok Europe Expedition North Pole NH35A-5955195:
- Trwały materiał: Wykonany z wysokiej jakości nylonu, odporny na uszkodzenia i warunki atmosferyczne.
- Bezpieczna konstrukcja: Przekładany pod kopertą design zapewnia dodatkowe zabezpieczenie zegarka.
- Uniwersalna szerokość 24 mm: Pasuje do wielu modeli zegarków, zwłaszcza z serii Expedition North Pole.
- Komfort noszenia: Lekki i przewiewny materiał zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania i aktywności fizycznych.
- Nowoczesny design: Czarno-niebieska kolorystyka nadaje zegarkowi dynamicznego i sportowego wyglądu.
Odmień swój zegarek dzięki czarno-niebieskiemu paskowi nylonowemu Vostok Europe i ciesz się jego funkcjonalnością oraz stylowym wyglądem.
Parametry techniczne
wysokiej jakości pasek z nylonu o dużej wytrzymałości
Długość mierzona od klamerki do ostatniego otworu

